Zrelaxujte tělo i duši v unikátním saunovém ráji

Zahřát své tělo je u nás na horách obzvláště regenerační zážitek. A je celkem jedno, jaké je venku počasí. Technika hloubkového prohřátí kůže a svalů je velmi stará, avšak stále účinná. A my ji v našich moderních saunách praktikujeme s důrazem na tuto tradici. Ať už tedy vyberete finskou saunu, parní saunu, nebo infra saunu, vedle nešlápnete. A příjemným bonusem je možnost okamžitého schlazení v našem patiu.

FinskáSAUNA

Samotný symbol svého druhu, finská sauna, je sázkou na jistotu pro všechny, kteří se teprve seznamují s touto formou relaxace. Uvolnění v ní však najdou i ti zkušenější. V té naší na Vás čeká teplota okolo 90 °C a vlhkost zhruba 20 %. Jednoduše se usaďte a vychutnejte si prostředí, v němž se toxiny doslova odplavují z Vašeho těla. Nasměrujte myšlenky do klidového režimu a brzy pocítíte vlnu fyzického i psychického uvolnění. A pokud se budete saunování oddávat pravidelně, vězte, že to bude mít pozitivní efekt i na Vaši imunitu.

V naší finské sauně mohou být najednou maximálně 4 osoby.

InfraSAUNA

Máte za sebou den plný šumavské turistiky? Nebo třeba odpoledne na svazích Špičáku? Skvělé! Nastává ideální čas na regeneraci svalů a účinný odpočinek v naší infra sauně. Na rozdíl od své známější sestry využívá tento typ infračervených paprsků, jež pronikají až do samotných svalových tkání člověka. Výsledné uvolnění je tak skutečně hloubkové, což z ní činí ideální volbu pro sportovce. Umí však vyhovět každému, čímž plní své hlavní poslaní do puntíku. Vždy jí tak opustíte odpočinutí a příjemně naladění.

Infrasauna je určená pro 2 osoby.

ParníSAUNA

U nás máte možnost zažít saunování podle vlastních představ. A to i v případě, že Vám není příjemná vyšší teplota v jiných typech našich lázní. Cestou ke kompromisu je parní sauna. Spojuje totiž v sobě výhody klasické sauny s přívětivější vnitřní teplotou okolo 48°C. Přírodní vonná esence navodí příjemné aroma v mlžném prostředí, jež proniká doslova ke každému póru Vaší kůže a přináší pocit celkového uvolnění svalů i mysli. Kromě jiného má také klíčový přínos pro zdraví Vašich hlasivek, nebo pohybového aparátu. Soulad uvolnění pro tělo a zklidnění psychiky je tak zaručen.

Plná kapacita parní sauny je 2–3 osoby.

Wellness Javor
Javorská 23, 34004 Železná Ruda
IČ: 06458432, DIČ: CZ06458432
Mail: recepce@wellnessjavor.cz
Tel: +420 602 533 561
Zavolejte nám na WhatsApp